Zwiedzaj Bielsko

Poruszanie się samochodem jest bez wątpienia wygodniejsze od przejazdów komunikacją miejską czy pieszo. Mimo iż promuje się jazdę na rowerze, to zwiedzając miasto warto posłużyć się samochodem. Przede wszystkim niezależnie od pogody można podjechać pod muzeum, galerię, jak i na starówkę. Na komfort komunikacji wpływa również sam samochód zapewniając klimatyzację oraz punktualność

Wybierając się do Bielska warto wynająć samochód, gdyż odległości pomiędzy punktami widokowymi są znaczne, zaś stosunkowo płynna jazda po mieście, niewielkie lub brak korków sprawia, iż przejazd samochodem należy do przyjemności.

Minusem może być parkowanie. Warto wówczas skorzystać z parkingów strzeżonych, które niestety są mniej dostępne w okolicy atrakcji turystycznych miasta. Bielsko – Biała to nie tylko miasto, mimo wielu galerii handlowych, pięknej starówki oraz licznych kafejek oferuje jak niewiele miast w kraju dostęp do pięknych terenów rekreacyjnych, górskich wraz z możliwością uprawiania sportów zimowych i nie tylko.

Korzystając z wynajętego samochodu możesz podjechać w każde miejsce w obrębie miasta, bez konieczności zamawiania taksówki, oczekiwania na autobus czy pociąg. Co więcej wynajmując auto można wynająć go wraz z obsługą kierowcy zwiększając swój komfort podróży.

Władze lokalne, oraz biznes turystyczny zapraszają by przyjechać do Bielska, odkryć miasto, zwiedzić najpiękniejsze jego zakątki. To oferta nie tylko dla przyjezdnych z daleka.