nowy parking

Nowy parking przy ulicy Rychlińskiego do końca sierpnia bezpłatny

Niewątpliwie ważną wiadomością dla miasta jest objęcie stanowiska sekretarza stanu w resorcie inwestycji i rozwoju przez bielszczanina Grzegorza Pudę. Ma być on odpowiedzialny za projekt Trójmorza.

Nowy parking przy ulicy Rychlińskiego

Już od 19 lipca dostępny jest dla kierowców nowy parking przy ulicy Rychlińskiego. Pomieści on aż 145 samochodów. W związku z decyzją prezydenta miasta do końca sierpnia parkowanie jest bezpłatne, jednak pobrać trzeba bilet zerowy. Oczywiście na parkingu znajduje się 10 miejsc dla osób niepełnosprawnych. A w ramach przestrzeni zielonej posadzonych zostało 19 klonów. To konkurencja dla parkingu przy ul. Legionów.

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne

Na pewno w najbliższy weekend zgromadzą się pod Dębowcem fani motoryzacji. Ponieważ odbędą się tam Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne, które są częścią Moto Show Bielsko-Biała. Zaprezentowana będzie historia motoryzacji. Oczywiście wystawcami są nie tylko salony motoryzacyjne ale również sprzedawcy akcesoriów, części zamiennych i motocykli. Dlatego organizatorzy spodziewają się ponad 20 tysięcy odwiedzających.

Chaos w organizacji ruchu

Bez wątpienia bielszczan denerwują zmiany organizacji ruchu. W zeszłym tygodniu nerwy ponosiły na skrzyżowaniu Żywieckiej i Łagodnej. Chwilowy chaos został opanowany, głównie dzięki pojawieniu się znaków drogowych regulujących płynność ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *