Niebywały poród

Niebywały poród w bielskim szpitalu urodziła 12 latka

3 sierpnia o 21.00 odbył się pierwszy pokaz kina letniego pod Dębowcem. Tym razem głosami 900 ankietowanych mieszkańców na premierowy pokaz wybrano film Bodyguard Zawodowiec. Niewątpliwie Facebookowa ankieta była doskonałym wyborem. Wstęp na film jest darmowy, ze strony organizatorów na widzów czekało 200 leżaków.

Niebywały poród w bielskim szpitalu

Z pewnością w ubiegłym tygodniu miał miejsce niebywały poród w bielskim szpitalu. Dziecko urodziła 12 latka. Dlatego prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie z urzędu. Póki co nikomu nie przedstawiono zarzutów.

Tężnia solankowa w Bielsku

Być może już niebawem pod bielskim szpitalem stanie tężnia solankowa. Chociaż zdecydują o tym mieszkańcy w głosowaniu elektronicznym, to inwestycja zostanie zrealizowana dzięki środkom z Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Podobno ma ona kosztować około pół miliona złotych.

Poszukiwania bielszczanki zakończone szczęśliwie

Szeroko zakrojone poszukiwania bielszczanki, która wyszła z domu z zamiarem wędrówki w okolicy Łysej Góry i Magurki i nie wróciła zakończyły się sukcesem GOPR. Na szczęście ratownicy odnaleźli kobietę w okolicy Błatniej.

75 rocznica Powstania Warszawskiego

Na koniec, w czwartek 1 sierpnia Bielsko-Biała oddało hołd powstańcom w 75 lecie od dnia wybuchu Powstania Warszawskiego. Jak co roku godzinie 17.00 tradycyjnie uruchomione zostały syreny alarmowe. Zaś na placu Chrobrego zebrało się ponad 200 osób, które uczciły pamięć powstańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *