Nowy dyrektor szpitala Wojewódzkiego

Nowy dyrektor szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

Tym razem moda na petomaty tudzież butelkomaty zawitała również do Bielska-Białej. W związku z tym kolejni radni lobbują na rzecz zaopatrzenia miasta w punkty odbioru plastikowych butelek. Ponadto radni zastanawiają się nad rezygnacją z plastikowych akcesoriów jakie są stosowane przez miasto w jego utrzymaniu.

Nowy dyrektor szpitala Wojewódzkiego

Nowy dyrektor szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej zapowiadany był już od dawna. Została nim Sabina Bigos-Jaworowska, która przejmie stanowisko po Ryszardzie Batyckim odchodzącym na emeryturę.

Festiwal Kultury Ukraińskiej

Niewątpliwie ubiegły tydzień minął pod hasłem Festiwalu Kultury Ukraińskiej. To już XXIV edycja tej imprezy. Z prezentacją kultury ukraińskiej odbyło się powitanie lata a wraz z nim poczęstunek jagodowymi naleśnikami. Przede wszystkim impreza ma charakter rekreacyjny i jednocześnie edukacyjny.

Katastrofa ekologiczna w Chybiu

Podczas gdy Bielska Policja dokonała zatrzymania czterech osób w związku ze spowodowaniem katastrofy ekologicznej w Chybiu. Pożar w cukrowni spowodował ogromne starty w mieniu i wielkie zagrożenie dla życia. Dwoje z zatrzymanych czterech mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *