Jarmark rzemieślniczy

Jarmark rzemieślniczy w Bielsku Białej

Szukasz pomysłu na spędzenie w miły sposób weekendu? Chciałbyś zabrać swoją dziewczynę, żonę, mamę do miejsca, w którym zapomni o zgiełku dnia codziennego? A może cenisz czas spędzony z rodziną. Lubisz powroty do tradycji i miejsca, w których na świeżym powietrzu można zintegrować się z innymi?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie świetną alternatywę. Już 28 czerwca w Bielsku Białej wystartuje pierwszy dzień Jarmarku Rzemieślniczego, który odbędzie się w ramach Festiwalu Miast Partnerskich – Poznajmy się na Placu Ratuszowym!

Nasz cykl imprez plenerowych jest połączeniem nowoczesnej formy z tradycją spotkań rodzinnych. Gdzie wszyscy mogą wejść, zintegrować się i wspólnie spędzić dzień na świeżym powietrzu. Jarmark Rzemieślniczy jest wydarzeniem łączącym szeroko pojęte rzemiosło w piknikowej formie. Na którym nie zabraknie najlepszych rzemieślniczych piw butelkowanych i z „kija”. A stoiska gastronomiczne zaskoczą Was różnorodnością smaków – od tradycyjnej kuchni polskiej przez grille do pysznych słodkości. Na wszystkich czekać będzie także mnóstwo atrakcji, m.in.: dj, konkursy i zabawy, zjeżdżalnie w strefie dla dzieci, kino plenerowe, strefa chillout-u oraz wiele więcej.

Zatrzymaj się na chwilę, złap głęboki oddech i celebruj z nami swój weekend!

Zrób ukłon w stronę tradycji i spędź swój czas wyjątkowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *