festiwal czekolady

Dyplom uznania od bielskiej Policji, pożar i festiwal czekolady…

To informacje z minionego tygodnia. Po tym jak 26 marca trzylatek wyskoczył z okna na pierwszym pietrze gdy jego matka i dziadek spali nietrzeźwi a sześcioletni Maciek Gacek podbiegł w porę pod okno i złapał trzylatka wykazując się odwagą i bohaterską postawą ratując życie koledze, bohater zdarzenia 3 kwietnia odebrał nagrodę i dyplom uznania od bielskiej Policji.

Festiwal czekolady

W piątek 5 kwietnia rozpoczął się festiwal czekolady na rynku bielskim. Potrwa on do niedzieli do godziny 20-tej. Na najmłodszych czeka zarówno czekolada jak również pokazy i warsztaty tematyczne, na starszych także czekają rozmaite atrakcje pod hasłem Słodki Rynek. Na placu Troclika ustawiona została ciężarówka interaktywna Wawel Truck. W zamian za udział w różnych zabawach i grach będzie można zabrać z ciężarówki mix ulubionych słodkości.

Pożar przy ulicy Cieszyńskiej

3 kwietnia na ulicy Cieszyńskiej doszło do niebezpiecznego pożaru, który stał się następstwem wybuchy najprawdopodobniej butli z gazem. Poddasze zostało kompletnie zniszczone. Na szczęście mieszkańcy zdążyli się szybko ewakuować i nikomu nic się nie stało. Do gaszenia pożaru zaangażowano aż 16 zastępów straży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *