przemoc wobec dzieci

Spektakularne zatrzymanie nielegalnych imigrantów i przemoc wobec dzieci

W ubiegłym tygodniu doszło do zaskakującego i spektakularnego zatrzymania transportu nielegalnych afgańskich imigrantów. Straż graniczna zatrzymała trzech cudzoziemców. Którzy dotarli do Polski, do Bielska-Białej w naczepie samochodu prowadzonego przez Macedończyka.

Przemoc wobec dzieci

Nieprawidłowości w opiece żłobkowej na terenie publicznej placówki bielskiej potwierdzono. Specjalna komisja wystosowana przez Ratusz zaopiniowała negatywnie funkcjonowanie placówki i wskazała na konieczność przekazania sprawy prokuraturze. Chodzi głównie o przemoc wobec dzieci. Ale również mobbing wobec współpracowników ze strony Krystyny M.

Promocja mundialu

Miasto stara się o godną promocję w ramach Mundialu. Z tej okazji przygotowuje filmiki w technologii VR 360 stopni. Niebawem zapowiedziane są publiczne prezentacje materiałów na goglach VR.

Akcja Drzewko za surowce

Już w sobotę na Sarnim Stoku wymienić można surowce wtórne na sadzonkę drzewka. To element akcji Drzewko za surowce. Wystarczy 20 puszek lub butelek plastikowych, szklanych, bądź 10 kg makulatury by odebrać własne drzewko lub sadzonkę kwiatową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *