nowe autobusy

Nowe autobusy i inwestycje w Bielsku

Niewątpliwie domysły mieszkańców w sprawie inwestycji w miejscu dawnego browaru sięgają zenitu. Póki co plac jest przygotowywany pod nową inwestycję. Z pewnością sytuacja staje się nerwowa gdyż teren miał już wiele planów i właścicieli a wciąż pozostaje ruiną.

Nowe autobusy w Bielsku

W tym tygodniu bielski PKS podpisał umowę na zakup 26 pojazdów na gaz ziemny. Na pewno luksusowo wyposażone pojazdy wzbogacą lokalny tabor. Wartość zamówionej floty autobusów to 32 mln zł. Pierwsze nowe autobusy trafią do bielskiego powiatu już w 2020 roku. Są to wyjątkowo nowoczesne pojazdy z wi-fi i innymi udogodnieniami.

Uhonorowano doskonałych policjantów

Bez wątpienia początek lipca to uroczystość Policji. Dlatego w tym roku szczególna bo połączona z obchodami 100 lecia państwowej policji. Oczywiście to świetna okazja do uhonorowania doskonałych policjantów. Tegoroczne obchody przypadły na 5 lipca, całej uroczystości odznaczeń na Wapiennej 45 mogli przyglądać się mieszkańcy Bielska..

Pożar w Chybiu

Na koniec, w ubiegłym tygodniu doszło w Chybiu do bardzo rozległego i groźnego pożaru. 4 lipca w godzinach popołudniowych strażacy otrzymali zgłoszenie pożaru w obiekcie wypełnionym odpadami. WIO podaje iż nie doszło do skażenia okolicy w wyniku pożaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *