Cubana Dance Show

Cubana Dance Show pod Dębowcem

Koniec tygodnia w Bielsku-Białej to nie tylko upały ale przede wszystkim burze. Prawie sześć razy tylko w jedną noc interweniowali strażacy. W ciągu godziny deszczu spadło aż 23 litry wody na mkw. Alarmy uruchamiane były głownie z powodu uderzenia piorunu.

Bielsko to jedno z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce

Na tle 400 miast które uwzględniono w rankingu najbardziej zakorkowanych, Bielsko-Biała zajmuje 11 miejsce w kraju i 254 na świecie. Bez wątpienia to bardzo wysoki wynik, niepokojący dla mieszkańców i władz.

Kosze na śmieci za 1400zł za sztukę

Z pewnością miasto dba o czystość. Poprzez ustawienie nowych pojemników na odpady włodarze liczą na zwiększenie czystości miasta. Mieszkańcy krytykują pomysł, nie z powodu intencji ale kosztów jakie generują kosze zakupione za bagatela 1400zł za sztukę. Miasto tłumaczy się iż kosze są odporne na ogień, przytwierdzane do podłoża i dużo bardziej trwałe, odporne na wandalizm.

Cubana Dance Show

Już 8 czerwca Pod Dębowcem będzie można wziąć udział w show tanecznym. Na parkiecie wystąpi 90 zespołów tanecznych. Cubana Dance Show to pokaz najlepszych, m. in. takich gwiazd jak So What?!, czy No name.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *