Cubana Dance Show

Cubana Dance Show pod Dębowcem

Koniec tygodnia w Bielsku-Białej to nie tylko upały ale przede wszystkim burze. Prawie sześć razy tylko w jedną noc interweniowali strażacy. W ciągu godziny deszczu spadło aż 23 litry wody na mkw. Alarmy uruchamiane były głownie z powodu uderzenia piorunu.

Bielsko to jedno z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce

Na tle 400 miast które uwzględniono w rankingu najbardziej zakorkowanych, Bielsko-Biała zajmuje 11 miejsce w kraju i 254 na świecie. Bez wątpienia to bardzo wysoki wynik, niepokojący dla mieszkańców i władz.

Kosze na śmieci za 1400zł za sztukę

Z pewnością miasto dba o czystość. Poprzez ustawienie nowych pojemników na odpady włodarze liczą na zwiększenie czystości miasta. Mieszkańcy krytykują pomysł, nie z powodu intencji ale kosztów jakie generują kosze zakupione za bagatela 1400zł za sztukę. Miasto tłumaczy się iż kosze są odporne na ogień, przytwierdzane do podłoża i dużo bardziej trwałe, odporne na wandalizm.

Cubana Dance Show

Już 8 czerwca Pod Dębowcem będzie można wziąć udział w show tanecznym. Na parkiecie wystąpi 90 zespołów tanecznych. Cubana Dance Show to pokaz najlepszych, m. in. takich gwiazd jak So What?!, czy No name.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *