Rozbiórka zapory w Wilkowicach

Rozbiórka zapory w Wilkowicach i zmiany personalne w Ratuszu

Najbardziej Innowacyjne Miasta to prestiżowy ranking Forbes w którego czołówce znalazło się Bielsko-Biała tuż obok Poznania czy Gdańska. Przede wszystkim to zasługa rozbudowy infrastruktury komunikacji mobilnej jak ZgloszeniaBB czy sieć hotspotów BBnet.

Rozbiórka zapory w Wilkowicach

Rozbiórka zapory w Wilkowicach to jedna z decyzji ostatniego tygodnia. Dla wyjaśnienia po niebezpiecznej sytuacji sprzed kilku tygodni Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego nakazał rozbiórkę. Zbiornik od lat stał pusty z uwagi na dopatrzenie się uchybień technicznych.

Zmiany personalne w Ratuszu

Po wielu tarciach personalnych Ratusz przyznaje, iż na dniach swoje stanowisko wiceprezydenta opuści Waldemar Jędrusiński. Bez wątpienia to nie jedyna zmiana personalna w magistracie. Ponieważ w tym tygodniu odszedł również wieloletni naczelnik Ryszard Radwan po 20 latach pracy w Urzędzie Miasta.

Nowe połączenia autobusowe do Energylandii

Tym razem dobre wieści nadciągają dla miłośników zabawy. Niebawem wakacje a wraz z nimi czas zabawy w Energylandii, co za tym idzie pojawia się nowe połączenia autobusowe miedzy innymi z Bielska-Białej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *