Dyskretnie przedłużane włosy

Dyskretnie przedłużane włosy

Dawniej osoby, które chciały mieć dłuższe, bujniejsze włosy, fundowały sobie peruki. Dziś popularniejsze są dyskretnie przedłużane włosy. Pomimo iż obecnie peruki są bardzo nowoczesne i pozwalają oddychać skórze głowy, wciąż są „elementem obcym” na naszej głowie i nie są zbyt preferowane. Używają ich jedynie osoby łyse lub z bardzo krótkimi włosami, w których przypadku przedłużanie włosów byłoby niemożliwe lub po prostu nieefektowne.

Dyskretnie przedłużane włosy dla zamożnych kobiet

Przedłużanie włosów jest natomiast stosowane przez kobiety, które po prostu mają fanaberię, by mieć dłuższe, gęstsze i piękniejsze włosy. Ponieważ długie włosy utożsamiane są z kobiecością i seksapilem.

W zabiegach przedłużania bardzo istotne jest to, by miejsca łączeń włosów naturalnych z doczepianymi były jak najmniej widoczne. Chodzi o to, by nie odsłaniały się, gdy zawieje wiatr lub nie były widoczne gdy upniemy włosy wysoko w kok. Włosy doczepiane mają być integralne z własnymi i ma nie być ich widać.

Obecnie stosuje się bardzo innowacyjne techniki przedłużania, w których wykorzystuje się bardzo niewielkie ilości materiałów łączących włosy. Dzięki temu kobiety mają bardzo dyskretnie przedłużane włosy. Łączenia są płaskie i praktycznie niewyczuwalne pod palcami. Jest to bardzo ważne, ponieważ żadna klientka nie chce, by od razu na pierwszy rzut oka było widać, że ma sztuczną fryzurę.

Jeden komentarz do “Dyskretnie przedłużane włosy”

  1. Nie zgodzę się z tym, że przedłużanie włosów jest tylko dla zamożnych kobiet. Obecnie zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest bardzo popularny wśród kobiet. Ceny są przystępne i mamy coraz więcej specjalistów w tym zakresie. Warto wybrać odpowiedni salon, w którym osoba zajmująca się przedłużaniem włosów ma kilkuletnie doświadczenie. W Rstyle Hair stawiam na najlepszej jakości włosy oraz odpowiedni dobór metod do potrzeb klientki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *