Dyskretnie przedłużane włosy

Dyskretnie przedłużane włosy

Dawniej osoby, które chciały mieć dłuższe, bujniejsze włosy, fundowały sobie peruki. Dziś popularniejsze są dyskretnie przedłużane włosy. Pomimo iż obecnie peruki są bardzo nowoczesne i pozwalają oddychać skórze głowy, wciąż są „elementem obcym” na naszej głowie i nie są zbyt preferowane. Używają ich jedynie osoby łyse lub z bardzo krótkimi włosami, w których przypadku przedłużanie włosów byłoby niemożliwe lub po prostu nieefektowne.

Dyskretnie przedłużane włosy dla zamożnych kobiet

Przedłużanie włosów jest natomiast stosowane przez kobiety, które po prostu mają fanaberię, by mieć dłuższe, gęstsze i piękniejsze włosy. Ponieważ długie włosy utożsamiane są z kobiecością i seksapilem.

W zabiegach przedłużania bardzo istotne jest to, by miejsca łączeń włosów naturalnych z doczepianymi były jak najmniej widoczne. Chodzi o to, by nie odsłaniały się, gdy zawieje wiatr lub nie były widoczne gdy upniemy włosy wysoko w kok. Włosy doczepiane mają być integralne z własnymi i ma nie być ich widać.

Obecnie stosuje się bardzo innowacyjne techniki przedłużania, w których wykorzystuje się bardzo niewielkie ilości materiałów łączących włosy. Dzięki temu kobiety mają bardzo dyskretnie przedłużane włosy. Łączenia są płaskie i praktycznie niewyczuwalne pod palcami. Jest to bardzo ważne, ponieważ żadna klientka nie chce, by od razu na pierwszy rzut oka było widać, że ma sztuczną fryzurę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *