Przedłużanie na klipsy – niedroga metoda naraz

Przedłużanie na klipsy – niedroga metoda naraz

Ślub to jedyna taka okazja w życiu, kiedy pannie młodej bardzo mocno zależy na niebanalnym i wyjątkowym wyglądzie. Nie da się ukryć, że długie, gęste loki bardzo często dodają seksapilu i wyjątkowego wdzięku, który doskonale koreluje z długą białą i zdobną suknią. Dlatego też niektóre kobiety poszukują nowoczesnych rozwiązań na to, by na ten jeden wieczór zafundować sobie długie włosy. To właśnie dla nich wymyślono przedłużanie na klipsy.

Przedłużanie na klipsy metoda tania ale nietrwała

Z oczywistych względów nie jest możliwe zapuszczenie odpowiedniej długości włosów w rok czy nawet krócej. Dla panny młodej najlepsza metoda to przedłużanie na klipsy, dzięki którym można w krótkim czasie doczepić sobie kilka lub kilkanaście pasm dopasowanych do naszych własnych włosów kolorem i grubością.

Włosy doczepiane na klipsy to najtańsza, ale jednocześnie najmniej trwała metoda na przedłużanie włosów. Dlatego też stosuje się ją tylko na wyjątkowe okazje, gdy zależy nam, by w szybkim tempie wydłużyć sobie włosy i wyglądać seksownie. Na co dzień wiele kobiet preferuje mimo wszystko włosy związane lub spięte w kok, czego często wymagają też warunki pracy. Dlatego w takiej sytuacji nie warto inwestować na przykład 1500 złotych w przedłużanie włosów bardziej trwałymi metodami. Dużo lepiej kupić klipsy, które można wykorzystać jeszcze wiele razy na inne okazje.

Inna z metod: ultradźwiękowe przedłużanie włosów została opisana tutaj»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *