warto przedłużyć włosy

Kiedy warto przedłużyć włosy

Współczesne zabiegi fryzjerskie pozwalają na wykonanie różnych ciekawych fryzur. Nie każda kobieta ma naturalnie gęste i długie włosy. Na szczęście dobry fryzjer pomoże temu zaradzić. Wcale nie chodzi tu o zapuszczanie włosów, ale o to, by w ciągu kilku godzin zrobić z krótkiej fryzury – długą. Czasami warto przedłużyć włosy.

Przedłużanie z zagęszczaniem

Aby uzyskać delikatne zagęszczenie własnych włosów z ich jednoczesnym przedłużeniem, stosuje się niewielkie gramatury doczepianych włosów. Najmniejsza długość doczepek to 25 centymetrów, największa – 55 cm. Na im dłuższe włosy się zdecydujemy, tym bardziej radykalny będzie efekt, a jednocześnie – cena będzie wyższa. Najczęściej kobiety decydują się na przedłużenie włosów o kilka centymetrów. To w zupełności wystarczy, by móc cieszyć się odświeżoną fryzurą. Doczepianie dodatkowych pasm powoduje też automatyczne zagęszczenie naturalnej czupryny. Dlatego też ten zabieg proponowany jest nie tylko paniom, które chcą radykalnie zmienić swój wizerunek. Poleca się go przede wszystkim osobom, które cierpią na wypadanie włosów lub mają ich naprawdę mało na głowie.

Przedłużanie na specjalne okazje.

Niektóre okazje wymagają tego, by zastosować ekstra tricki co do swojego wyglądu. Chodzi nie tylko o wdzianie wysokich szpilek i seksownej sukienki oraz zrobienie makijażu. Długie, gęste i kręcone włosy to zdecydowanie największa ozdoba każdej wieczorowej kreacji. Większość kobiet na co dzień nosi włosy związane w kitkę lub spięte w kok. Wymagają tego procedury w ich miejscach pracy. Często po prostu tak jest wygodniej, by podczas codziennych prac włosy nie wpadały do oczu. To dlatego wiele kobiet nosi krótkie fryzury wymagające jak najmniej pracy. Od czasu do czasu potrzeba jednak wyglądać seksownie, a długie kręcone pukle zdecydowanie w tym pomagają.

Dlaczego warto przedłużyć włosy

Przedłużanie włosów na klipsy jest w tym przypadku najbardziej efektowną oraz wygodną metodą. Nie wymaga ono wizyty u fryzjera. Po kilku próbach na pewno uda się samodzielnie założyć klipsy wraz ze sztucznymi pasmami na własne włosy. Tak doczepione pasma dodają włosom objętości i wydłużają je o kilka-kilkanaście centymetrów. Można je dowolnie modelować, a po imprezie wygodnie ściągnąć. Warto przechowywać je w odpowiednich warunkach, gdyż mogą zostać wykorzystane ponownie jeszcze przynajmniej kilka razy. Zdecydowanie warto przedłużyć włosy. Jednak nie wolno na tym oszczędzać i należy wybierać do tego doświadczonych fryzjerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *