Straż Miejska

Straż Miejska przypomina o obowiązku odśnieżania

Trudne warunki pogodowe w Bielsku-Białej to nie tylko utrudnienia dla kierowców ale i pieszych. Od początku roku Straż Miejska interweniowała ponad trzydzieści razy w sprawie nieodśnieżonych chodników. Służby przypominają właścicielom posesji o obowiązku odśnieżania.

17 styczeń był dobrym dniem dla starosty bielskiego Andrzeja Plonki, który został wybrany nowym Prezesem związku Powiatów Polskich.

Pościg ulicami miasta za pijanym kierowcą

Do niecodziennego zdarzenia drogowego z udziałem policji doszło 18 stycznia, gdy w godzinach wieczornych 20-to letni mężczyzna zaczął uciekać przed policją z bardzo dużą prędkością ponad 150 km/h ulicami Bielska-Białej. Zatrzymano go w Parku włókniarzy, okazało się iż jest nietrzeźwy.

Pożar w Media Expert

W miniony piątek doszło do groźnego pożaru na magazynach marketu Media Expert w Tesco Extra. Pożar gasiło kilka zastępów starzy pożarnej, dzięki czemu udało się ograniczyć jego zasięg i opanować sytuacje bez potrzeby ewakuacji klientów i personelu.

Tragedia przy drodze S1

Natomiast 15 stycznia doszło do tragedii przy drodze S1 na wysokości ulicy Langiewicza. 30-to latek rzucił się z mostu spadając na drogę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Samobójca spadł na prawy pas ruchu w kierunku Cieszyna. Do zdarzenia doszło tuż przed godzina 22-gą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *