pod znakiem kolizji

Tydzień pod znakiem kolizji drogowych

Ostatni tydzień w Bielsku-Białej upłynął pod znakiem kolizji drogowych. Zimowe warunki atmosferyczne sprzyjają kolizjom i wypadkom na drogach. 24 stycznia doszło do wypadku przy Cieszyńskiej gdzie zderzyły się czołowo dwa samochody, dzień wcześniej w nocy przy Armii Krajowej dachował samochód po uderzeniu w słup latarni. W wyniku tego zdarzenia kierowca kierujący BMW wypadł z auta, zaś pasażera trzeba było uwalniać narzędziami hydraulicznymi. Podobnie było z kolizją pod szpitalem 25 stycznia, kiedy samochody zakleszczyły się w wyniku zderzenia.

Łączymy edukacje z przedsiębiorczością

Uczniowie z Wapienicy zasłynęli połączeniem edukacji z przedsiębiorczością biorąc udział w inicjatywie StartUp’u Podbeskidzie, organizowanej przez bielski Inkubator Przedsiębiorczości jako pionierski projekt.

W dziedzinie edukacji w ostatnich dniach oddano do użytku nowe oddziały przedszkoli. Uroczystego otwarcia dokonał prezydent Jarosław Klimaszewski. Dzięki temu projektowi powstanie łącznie 150 miejsc dla 3-4 letnich dzieci.

Trwają zapisy na Puchar Reksia

Śnieg nie sprzyja kierowcom, sprzyja za to narciarzom, którzy mogą uprawiać białe szaleństwo z Reksiem. Puchar Reksia odbywający się w Bielsku-Białej to jedna z bardziej znanych i większych imprez w kraju, skierowana do dzieci do 13 roku życia. Puchar odbędzie się 3 lutego na Dębowcu, jednak aby wziąć udział trzeba zapisać się już!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *