Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa matka

Akcja Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa matka

Uwaga na mafię rybną! Dedykowana grupa ściga kłusowników. Bez wątpienia ukarani zostaną wszyscy. Czego przykładem jest akcja zatrzymania prominentnego działacza Polskiego Związku Wędkarskiego, jaka odbyła się w minioną noc z wtorku na środę. Dla wyjaśnienia kłusował on na wodach Jeziora Międzybrodzkiego.

Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa matka

W najbliższy weekend odbędzie się akcja Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa matka. W ramach akcji kobiety w ciąży skorzystać mogą z bezpłatnych badań USG, w tym w technologii 4D. Partnerem akcji jest CH Sarni Stok. W związku z tym w galerii handlowej już 11 maja można będzie wziąć udział w licznych prelekcjach i warsztatach dotyczących pielęgnacji dziecka, porodu oraz ciąży.

VI Beskidzkie Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta

Już 30 maja odbędzie się VI Beskidzkie Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Zapisy prowadzone są do 20 maja, a udział mogą wziąć wszyscy mieszkańcy miasta oraz powiatów bielskiego, cieszyńskiego, oświęcimskiego, żywieckiego i pszczyńskiego.

Kryte lodowisko pod Dębowcem

Niewykluczone iż pod Dębowcem stanie kryte lodowisko. Radni debatują nad tym projektem i póki co komisja zdrowia, polityki społecznej i sportu projekt zaopiniowała pozytywnie przekazując go do prezydenta Klimaszewskiego.

Rozbudowa ścieżek rowerowych

W ramach wsparcia rekreacji Podbeskidzia Murapol wspomoże rozbudowę ścieżek rowerowych w Bielsku-Białej. Grupa Murapol stała się partnerem strategicznym miasta w budowie i promocji Enduro Trails. To kontynuacja projektu ścieżek na Szyndzielnię i Kozią Górę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *