święto zakochanych

Święto zakochanych i pół miliona dla seniorów

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy szczególne święto, święto zakochanych. Jak co roku, tradycyjnie w Bielsku-Białej tzw. krzywy mostek nad Białą został podświetlony motywem miłości. Dwa czerwone serca splecione ze sobą to dekoracja szczególnie urokliwa po zmierzchu.

Pół miliona dla seniorów

Powoli ruszają inwestycje Senior+. W Bielsku-Białej na ten cel samorząd otrzyma pół miliona, to właśnie z nich powstanie klub seniora na Złotych Łanach oraz w SP nr 5 przy ulicy Partyzantów.

Prezydent Klimaszewski odmawia konsultacji mieszkańcom

Mniej optymistyczną wiadomością jest odmowa prezydenta Klimaszewskiego konsultacji z mieszkańcami osiedli Karpackiego, Beskidzkiego i Kamienicy w sprawie projektu studium przestrzennego. O konsultacje w imieniu mieszkańców zwrócił się radny Janusz Buzek, prezydent odmówił z przyczyn formalnych jakoby konsultacje mogły się odbyć wyłącznie na wniosek rad osiedla. Nieoficjalnie mówi się o unikaniu rozmowy o kwestiach newralgicznych tej strefy, jak chociażby przestrzeni parkingowej na Karpackim.

Śmierć w górach

12 lutego policja poinformowała o odnalezieniu zwłok mężczyzny w masywie leśnym w Jaworzu, jak wynika z zebranych danych jest to 19-to latek, którego zaginięcie zgłoszone zostało GOPR-owcom poszukującym mężczyzny w Dolinie Wapienicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *