Puchar Reksia

Puchar Reksia odwiedził prezydent

Puchar Reksia na Dębowcu rozpoczął miniony tydzień w Bielsku-Białej. To coroczna impreza sportowa dla najmłodszych narciarzy. W tym roku imprezę rozpoczął zjazd maskotki Reksia, którą u podnóża Dębowca okazał się prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

Olimpiada z wiedzy o ZUS

Równie optymistyczną informacją tygodnia jest fakt, iż bielskie szkoły okazały się doskonale przygotowane do olimpiady z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych organizowanej przez ZUS. Z terenu bielskiego oddziału ZUS udział w olimpiadzie wzięło 20 szkół z czego aż 4 dostały się do finałowego etapu. Najlepsi okazali się uczniowie Zespołu szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu.

Zmiany w składzie Podbeskidzia

W ubiegłym tygodniu znaczne zmiany nastały w składzie Podbeskidzia. Zespół wzbogacił swym uczestnictwem zawodnik transferowy, Hiszpan Adrian Gomez, który póki co podpisał kontrakt na pół roku z opcją wydłużenia.

Śledź autobusy PKS

Ciekawą i praktyczną informacją jest uruchomienie przez bielski PKS aplikacji kiedyprzyjedzie.pl funkcjonującej na urządzeniach z Androidem lub systemem Windows Phone. Aplikacja pozwala śledzić autobusy w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można być na bieżąco z wszelkimi opóźnieniami, gdyż dane aktualizowane są co 15 sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *